Kehahoolitsused

Kehahoolitsuste puhul kasutatakse unikaalset refleksotermaalset meetodit, mõjutades keha kõige vastuvõtlikumaid piirkondi soojuse, puudutuste ja looduslike mereliste toimeainetega.

Telli spaa hoolitsus

telefon: +372 687 0877
spaadmin@laulasmaa.ee

Ilu- ja spaakeskus on avatud:
iga päev kell 9.00-20.00

"Kaunis siluett" 60 minutit59€

Vormiv, pinguldav ja naha tekstuuri parandav mitmekordselt tõhus hoolitsus saavutamaks täiuslikke kehavorme. Spetsiaalsed massaažitehnikad koos tõhusate
Phytomeri toodetega annavad tulemuse juba pärast esimest hoolitsust. Kuurina võttes saavutate radikaalseid salendavaid muutusi pärast kolmandat korda, kahe nädalaga on vähenenud tselluliit ja kahanenud sentimeetrid.

„Satiinhoolitsus“ 30 minutit29€

Õrn ja tõhus soolakristallidega koorimine, mis varustab nahka vajalike mineraalsoolade ja mikroelementidega. Erilises kaks ühes hoolitsuse käigus kooritakse nahk meresoolade seguga, mis tagavad rikkaliku ja niisutava koorimise. Samal ajal hellitatakse keha lõõgastava massaažiga. Tõeline mereline delikatess, mis püsib nahal kogu päeva.

Kehahoolitsus „Kuld merest“ 60 minutit 55€

Kuld ja tema energia peitub merelises keskkonnas, teatud vetikas, mida kutsutakse “kuldseks vetikaks”. Sellel on võime absorbeerida väärtuslikud elemendid ja muuta need nahale mitmel moel kasulikuks. Päikese jõud, kuld ja “kuldne vetikas” on kombineeritud luksuslikus hoolitsuses, mis kingib nahale noorusliku elujõu ja kaitseb nahka väliskeskkonna mõjude ning päikesekiirte kahjustuste eest. „Kuld merest” viib teid unikaalsesse merelisse keskkonda, kus kuldne kehamähis koos soojade Obsidian pindastega massaažirituaalis kingib lisaks naha ilule ka erakordse lõõgastuse ja heaolu. Tunneta kulla energiat ja lase end ümbritseda hellitavast fluidumist.

Pressoteraapia (45 min)30 €

Parimate tulemuste saavutamiseks kombineeri salendavad kehahoolitsused pressoteraapia massaažiga!
Pressoteraapia ühendab endas kudede füsioloogilise drenaaži ja massaaži tervendava mõju põhimõtteid. Aitab vabaneda erineva päritoluga tursetest, vähendada oluliselt keha mõõtmeid, võidelda efektiivselt tselluliidi ja rasvumisega ning kaotada naha lõtvus, muutes selle pringiks ja siledaks. Aparaadi tekitatud ja täpselt väljaarvestatud rõhk masseerib, aktiveerides vereringet ja eemaldades turseid. Tänu pressomassaažile viiakse kudedest välja liigne vedelik ja eemaldatakse rakkudest jääkained. Pressoteraapia on asendamatu abimees tselluliidi ravimisel, kuna kaotab selle tekke põhjuse – rakkudevahelise vedeliku seiskumise nahaaluses rasvkoes. Eriti efektiivne on pressomassaaž koos tselluliidikreemide ja -geelidega. Pressoteraapiat võib kombineerida erinevate tselluliidiravi, naha noorendamise ja figuuri korrektsiooni meetoditega, näiteks mähkimisega. Keha mõõdud võivad väheneda kuni 2 cm võrra. Juba pärast esimest protseduuri on tunda meeldivat soojust kogu kehas, kergust jalgades, samuti reipust ja paremat meeleolu. Aga pärast teist-kolmandat seanssi tursed kaovad, apelsinikoorenahk hakkab silenema, naha toon ühtlustub ja kaovad enne seda selgelt nähtavad väikesed sooned.
Pressoteraapia on kõige tulemuslikum kuurina. Kuur koosneb tavaliselt 10-15 protseduurist. Pressoteraapia viiakse läbi iga 2-3 päeva tagant. Vajadusel korratakse kuuri 5-6 kuu pärast.

Pressoteraapia vastunäidustused:
• hiljuti läbipõetud tromboos, tromboflebiit,
• ägedad põletikud, mädanikud,
• luumurrud,
• rasedus (alates 4. kuust),
• südame-veresoonkonna puudulikkuse 2.B-3. staadium, südame turse,
• neerupuudulikkus neeru turse,
• maksahaigustega kaasnevad tursed,
• pahaloomulised kasvajad,
• healoomulised kasvajad, millel on kalduvus suureneda,
• tuberkuloos,
• diabeetiline mikro- ja makroangiopaatia,
• nahahaigused,
• menstruatsioon.