Näohoolitsused Phytomer

Kõik Phytomeri näohoolitsused algavad isesoojeneva muda asetamisega selja alla. See on unikaalne pulbriline segu vetikatest ja mereveest, mis veega segunemisel eraldab tuhandeid mikromulle ning soojust terve hoolduse vältel. Hoolitsusele lisab tundeelamust näole piserdatav „mereudu”, mis toob teieni tõelise merehinguse. Phytomeri hoolitsuste lõpetuseks pakutakse teile mineraale taastavat Oligomeri kokteili, mis annab kosutuse terveks päevaks.

Telli spaa hoolitsus

telefon: +372 687 0877
spaadmin@laulasmaa.ee

Ilu- ja spaakeskus on avatud:
iga päev kell 9.00-20.00

 
 

„Mereilu“ 60 minutit65€

Pinguldav kortsudevastane hoolitsus võitleb vananemise ilmingutega, võimaldab tunda end hästi ja välja näha nooremana. Korrigeerib nähtavalt kortsukesi ja pinguldab nahka. Eksklusiivne mereline kompleks, mis ühendab endas retinooli ja C-vitamiini toimed, stimuleerib naharakkude uuenemist, kollageeni ja elastiini sünteesi ning parandab naha kaitset. Hoolitsus algab mereudu tervitusrituaaliga, järgneb lõdvestav seljamassaaž ja meremuda asetamine selja alla. Seejärel nahk puhastatakse ja kooritakse. Massaažiks kasutatakse taastavat, kortsukesi täitvat seerumit ja vaha. Siluva ja silendava näomaski ajal masseeritakse käed. Lõpetuseks kantakse nahale noorendav silmaümbruse- ja näokreem. Tulemuseks on imetlusväärselt nooruslik nahk.

Noorust esile tõstev näohoolitsus 75 minutit65€

Ainulaadne modelleeriv hoolitsus, mis annab erakordselt tõhusa ja silmaga nähtava tulemuse. Kahe uue professionaalse näomaski ning naha pinnastruktuuri uuendava näovee koostoime muudab hoolitsuse biotehnoloogiliseks tippsaavutuseks, mis annab nahale tagasi nooruslikkuse, pehmuse ja värskuse. Toimeained moodustavad nahale nähtamatu loodusliku kile, mis silub kortsud hetkega. Spetsiifiline näomassaaž hõlmab lõdvestavat surve ja venituse seeriat näo-kaela-dekoltee piirkonnale. Nahk on tihkem ja elastsem, otsekui pärast lifting-protseduuri.

„Merehingus“ 75 minutit65€

Sügavpuhastav ja hapnikuga rikastav näohoolitsus puhastab ja ühtlustab jume. Hoolitsus algab mereudu tervitusrituaaliga, millele järgneb lõdvestav seljamassaaž ja meremuda asetamine selja alla. Seejärel nahk puhastatakse ja kooritakse, näole kantakse tasakaalustav mudamask, peale mida saab näonahk puhastava ja niisutava massaaži osaliseks. Järgneb puhastav hapnikumask, mille toimimise ajal masseeritakse käed. Lõpetuseks kantakse nahale niisutav, matistav kreem. Hoolitsus sobib ideaalselt ka suitsetajatele ja suurlinnade elanikele. Nahk on värske ja särav nagu pärast jalutuskäiku tuulisel mererannal.

„Merevee pärlid“ 60 minutit54€

Intensiivselt niisutav hoolitsus ja kosutus nahale sära andmiseks. Hoolitsus algab mereudu tervitusrituaaliga, millele järgneb lõdvestav seljamassaaž ja meremuda asetamine selja alla. Seejärel nahk puhastatakse ja kooritakse, näole kantakse paar tilka niisutavat seerumit ning nägu masseeritakse massaažipadjakestega, mis sisaldavad mereveepärlite ja punaste vetikate häid omadusi. Puhastatud nahale kantakse lõdvestav seerum ning näonahka tasakaalustav mask. Samal ajal tehakse kätele massaaž niisutava kätekreemi ja lõdvestava seerumiga. Lõpetuseks kantakse nahale niisutav kreem. Tulemus on kaitse kekskonnamõjutuste ja ekstreemsete ilmastikutingimuste – nii külma kui kuuma eest. See on tõeline mereliste toimeainete kontsentraat dehüdreeritud nahale.

„Merevaikus“ 60 minutit54€

See on sametiselt rahustav hoolitsus tundlikule nahale. Hoolitsus algab mereudu tervitusrituaaliga, millele järgneb lõdvestav seljamassaaž ja meremuda asetamine selja alla. Seejärel nahk puhastatakse ja kooritakse, järgneb näomassaaž rahustava, niisutava kreemiga. Puhastatud nahale kantakse rahustav ja kaitsev mask, mille toimeajal masseeritakse niisutava ja lõdvestava seerumiga käed. Lõpetuseks kantakse nahale rahustav kreem. Mereliste toimeainete kõrge mikroelementide ja mineraalide sisaldus leevendab oluliselt vistrikke ja naha põletikulisi protsesse.

Niisutav ja jumet parandav näohoolitsus „Laineloor“ 60 minutit 35€

Hoolitsuses on ühendatud meretaimede elujõud ja toimeainete mitmekesisus. Hoolitsuse käigus nahk puhastatakse, toniseeritakse ja kooritakse, et haruldaste ekstraktide ja mereveekontsentraatidega hooldustooted saaksid täiuslikult mõjuda. Massaažiks kasutatav seerum niisutab ja silub nahka ning aitab säilitada selle nooruslikkust. Hoolitsuse lõpetab niisutav ja sära andev mask ning sobiv päevakreem. Tulemuseks on säravam jume ja optimaalne lõõgastus.

„Säravad silmad“ 30 minutit25€

Hoolitsus silmakontuuri piirkonnal, mis on värskendava, pinguldava, vananemisvastase ja rahustava toimega. Taandab tumedad varjud ja tursed silmade all. Lisab silmadele täiendavat sära ja taastab nooruslikkuse. Hoolitsuse käigus teostatakse silmakontuuri elustav massaaž, rahustava silmamaski toimeajal teostatakse kätele lõõgastav massaaž. Lõpetuseks kantakse nahale sobiv näo-ja silmakreem.

näohoolitsused „Mehed ja meri“ 60-75 minutit54€-65€

Spetsiaalselt meeste naha jaoks välja töötatud ja kõikideks vajadusteks kohandatud kõrgefektiivsed näohoolitsused.
Valida saab 4 erineva hoolitsuse vahel:

65€ Noorendav näohoolitsus 60 minutit
54€ Niisutav näohoolitsus 60 minutit
54€ Rahustav näohoolitsus 60 minutit
65€ Hapnikuga rikastav näohoolitsus 75 minutit
Kõik näohoolitsused algavad mereudu tervitusrituaaliga, millele järgneb lõdvestav seljamassaaž ja meremuda asetamine selja alla. Seejärel nahk puhastatakse ja kooritakse, järgneb näomassaaž ja kliendi nahatüübist ja vajadustest lähtuv sobiv mask, mille ajal masseeritakse lõdvestava seerumi ja niisutava kreemiga käed. Hoolitsuse lõpetab sobiv näokreem. Hoolitsus annab nahale tagasi kiirgava puhta jume ning jätab nahale värske tunde. See on aeg, mille kestel kosmeetiku asjatundlikud ja tähelepanelikud käed hoolitsevad Sinu näonaha eest.