Näohoolitsused Phytomer

Kõik Phytomeri näohoolitsused algavad isesoojeneva muda asetamisega selja alla. See on unikaalne pulbriline segu vetikatest ja mereveest, mis veega segunemisel eraldab tuhandeid mikromulle ning soojust terve hoolduse vältel. Hoolitsusele lisab tundeelamust näole piserdatav „mereudu”, mis toob teieni tõelise merehinguse. Phytomeri hoolitsuste lõpetuseks pakutakse teile mineraale taastavat Oligomeri kokteili, mis annab kosutuse terveks päevaks.

Telli spaa hoolitsus

telefon: +372 687 0877
spaadmin@laulasmaa.ee

Ilu- ja spaakeskus on avatud:
iga päev kell 9.00-20.00

 
 

„Merevärskus“ 60 minutit40€

Niisutav ja jumet parandav näohoolitsus, milles on ühendatud meretaimede elujõud ja toimeainete mitmekesisus. Hoolitsus korrigeerib kortsukesi ja pinguldab nahka. Hoolitsus algab mereudu tervitusrituaaliga, järgneb lõdvestav seljamassaaž ja meremuda asetamine selja alla. Seejärel nahk puhastatakse ja kooritakse. Massaažiks kasutatakse taastavat ja niisutavat seerumit. Siluva näomaksi ajal masseeritakse käed. Tulemuseks on säravam jume ja nooruslikum nahk.

„Merevee pärlid“ 60 minutit54€

Intensiivselt niisutav hoolitsus ja kosutus nahale sära andmiseks. Hoolitsus algab mereudu tervitusrituaaliga, millele järgneb lõdvestav seljamassaaž ja meremuda asetamine selja alla. Seejärel nahk puhastatakse ja kooritakse, näole kantakse paar tilka niisutavat seerumit ning nägu masseeritakse massaažipadjakestega, mis sisaldavad mereveepärlite ja punaste vetikate häid omadusi. Puhastatud nahale kantakse lõdvestav seerum ning näonahka tasakaalustav mask. Samal ajal tehakse kätele massaaž niisutava kätekreemi ja lõdvestava seerumiga. Lõpetuseks kantakse nahale niisutav kreem. Tulemus on kaitse kekskonnamõjutuste ja ekstreemsete ilmastikutingimuste – nii külma kui kuuma eest. See on tõeline mereliste toimeainete kontsentraat dehüdreeritud nahale.

„Merevaikus“ 60 minutit54€

See on sametiselt rahustav hoolitsus tundlikule nahale. Hoolitsus algab mereudu tervitusrituaaliga, millele järgneb lõdvestav seljamassaaž ja meremuda asetamine selja alla. Seejärel nahk puhastatakse ja kooritakse, järgneb näomassaaž rahustava, niisutava kreemiga. Puhastatud nahale kantakse rahustav ja kaitsev mask, mille toimeajal masseeritakse niisutava ja lõdvestava seerumiga käed. Lõpetuseks kantakse nahale rahustav kreem. Mereliste toimeainete kõrge mikroelementide ja mineraalide sisaldus leevendab oluliselt vistrikke ja naha põletikulisi protsesse.

näohoolitsused „Mehed ja meri“ 60 minutit54€

Spetsiaalselt meeste naha jaoks välja töötatud ja kõikideks vajadusteks kohandatud kõrgefektiivsed näohoolitsused.

Hoolitsus algab mereudu tervitusrituaaliga, millele järgneb lõdvestav seljamassaaž ja meremuda asetamine selja alla. Seejärel nahk puhastatakse ja kooritakse, järgneb näomassaaž ja kliendi nahatüübist ja vajadustest lähtuv sobiv mask, mille ajal masseeritakse lõdvestava seerumi ja niisutava kreemiga käed. Hoolitsuse lõpetab sobiv näokreem. Hoolitsus annab nahale tagasi kiirgava puhta jume ning jätab nahale värske tunde.