Vannid

Duššmassaaž merevees 20 minutit16€

Veealune manuaalne massaaž stimuleerib vereringet ja leevendab lihaspingeid. Voolikust surve all tulevat veejuga juhtides masseeritakse kogu keha, alustades jalgadest ja lõpetades kaela piirkonnas. Vette lisatud Hispaania meresool lisab vesimassaažile ka kõik merevee tervislikud omadused ja muudab hoolitsuse veelgi nauditavamaks.

Piimavann 20 minutit16€

Tõeline piim siidja vahu kujul kannab teid tunnetuse maailma, hellitades õrnalt nahka. Vann muutub lumivalgeks järveks, täites meeled vaikuse ja rahuloluga, teid ümbritseb peen kaneeliaroom. Piimavann maandab stressi, niisutab ja toidab nahka.

Punaveinivann 20 minutit16€

Punaveinivann sisaldab erinevate punaste viinamarjade ekstrakte ja viinamarjaseemnete õlis sisalduvaid polüfenoole. Hooldus niisutab ja pinguldab nahka, on vananemis- ja vabade radikaalide vastase toimega, lõdvestab, leevendab stressi ning taastab naha pehmuse, sära ja luminoossuse.

Ürdiõli massaaživann 20 minutit12€

Lõõgastav massaaživann aromaatsete ja hooldavate ekstraktidega stimuleerib vereringet ja rahustab meeli. Vann on eelkõige rahustava ja stressi maandava toimega. Soe vesi ja ravimtaimedest valmistatud erinevad ürdikontsentraadid pakuvad lõõgastust ja heaolutunnet.