Rühmatreeningud

Meie rühmatreeningutele on oodatud on noored ja vanad, algajad ja edasijõudnud – kõigile leidub midagi sobilikku.

Beebide ja väikelaste ujutamine –  teisipäeviti– treener Helen Kruus.

Kell 10.00 beebid vanuses 3 kuud – 1 aasta.
Kell 10.30 lapsed vanuses 1 aasta – 2 aastat.

Viimane beebide ja väikelaste ujutamise treening toimub 13.juunil.

Vesiaeroobika –  teisipäeviti ja neljapäeviti kell 18.00  – treener Aive Vaho.

Laulasmaa Spa veekeskus võõrustab ka Indrek Sei Ujumiskooli treeninguid, mis toimuvad järgmistel aegadel:

E & K kell 16:30-19:30

T & N kell 15:00-19:30

Viimane vesiaeroobika treening toimub 22.juunil.

Kohtumiseni taas septembris!

Vesiaeroobika lapsevanemale ja väikelapsele – alates 6. juunist teisipäeviti ja neljapäeviti kell 10.00 Laulasmaa Spa vee- ja saunakeskuse ujumisbasseinis – treener Aive Vaho

Treening on sobilik kõigile väikelastele vanuses 2-5 eluaastat. Treening toimub koos lapsevanemaga.

Hotellikliendile on treening tasuta!

Ujumise algkursused lastele ja täiskasvanutele – alates 5. juunist kuni 5. juulini esmaspäeviti ja kolmapäeviti – treener Anne Sei

E ja K kell 18.00-18.45 lapsed vanuses 5-7 eluaastat

E ja K kell 18.45-19.30 täiskasvanutele

Vajalik on eelregistreerimine tel. 6870830 või spaadmin@laulasmaa.ee

Ujumise jaoks ei ole keegi liiga noor või liiga vana – vesi ootab kõiki!

Tere tulemast treeningutele!

Lisainfo:

telefon: +372 687 0830,
+372 687 0877
spaadmin@laulasmaa.ee

 

Ujumise algkursused lastele ja täiskasvanutelekursus 10h, hind 60€ laps, 100€ täiskasvanu (Hind sisaldab ka vee-ja saunakeskuse kasutust koos treeningu ajaga kokku 2,5h)

Tule saa veega sõbraks Laulasmaa Spas!

Vesiaeroobika lapsevanemale ja väikelapsele45 minutit, hind 10€ täiskasvanule koos lapsega (Hind sisaldab ka vee-ja saunakeskuse kasutust koos treeningu ajaga kokku 2,5h)

Keha lihaste toonust tõstev treening muusika saatel, mille käigus saavad nii laps kui lapsevanem korraliku koormuse ja hea tuju. Samal ajal, kui laps on emale/isale “hantliks”, sõbruneb ta veega.
Treeningul kasutatakse erinevaid abivahendeid.

Beebide ujutamine 30 minutit, hind 10€ (Hind sisaldab ka vee-ja saunakeskuse kasutust koos treeningu ajaga kokku 2,5h). 10x kaart maksab 80€

annab suurepärase võimaluse veeta oma lapsega meeldivat aega ning tugevdada emotsionaalset sidet.Ujutamine soodustab laste normaalset arengut, arendab lihaseid ja parandab toonust, rahustab ja lõõgastab närvisüsteemi. Vesi karastab ja tugevdab immuunsüsteemi, toetab ainevahetust ja kõhufunktsioone.
Tunni käigus õpetatakse vanematele erinevaid ujutamistehnikaid, mis arendavad laste tasakaalu, kehatunnetust ja motoorikat. Kasutades laste sünnipärast sukeldumisrefleksi, õpib beebi hinge kinni hoidma, see omakorda tagab veeohutuse ja loob eeldused varasema ujumisoskuse omandamiseks.
Vesi basseinis on 32-33 kraadi. Oodatud on lapsed alates 3-elukuust kuni 2-eluaastani.
Kaasa võtta soe rätik ja ujumismähe.

Vesiaeroobika 45 minutit, hind 14€ (Hind sisaldab ka vee-ja saunakeskuse kasutust koos treeningu ajaga kokku 2,5h). 10x kaart maksab 100€

on suure intensiivsusega treeningtund, milles koormatakse südame-veresoonkonda, hingamiselundkonda, erinevaid lihasrühmi. Kuna vees ollakse peaaegu kaaluta olekus, peavad tööd tegema paljud erinevad lihasrühmad, et hoida keha vertikaalasendis (eriti kõhulihased) ning erinevaid harjutusi ja liikumisi sooritades tasakaalu säilitada. Treening sügavas vees suurendab vastupidavust, lihasjõudu, parandab keha tasakaalu.
Vesiaeroobika tund sobib treenijatele olenemata vanusest, soost või eelnevast treenitusest. Tänu vööle sooritatakse liikumisi peaaegu kaaluta olekus ning keha ei ole kontaktis põhjaga vältides nii võimalikke põrutusi või ülekoormust liigestele, lülisambale.