NEWS

Eesti toit ja restoran Wicca

Restoran Wicca ja kohvik Kohwicca osalevad Eesti toidu kuu kampaanias ja selle raames on meie menüüs põhirõhk roogadel, mille komponentideks on Eesti päritolu ja mahetoiduained.

Eesti toidu kuu raames käis restoran Wicca peakokk Angelica Udeküll Tammejuure talus kanepijahu proovimas. Loe lähemalt SIIT.


Laulasmaa spaa saunakorpus saab juurde neli täiesti uut sauna

Tähelepanu! Ajavahemikul 30.08 – 02.10.2015 on seoses saunabloki uuendamisega Laulasmaa vee- ja saunakeskus avatud VAID hotellis majutuvatele külalistele.
Uuendamise perioodil on majutuvate klientide kasutada kõik veekeskuse basseinid, äsja uue ja parema sisu saanud puuküttega välisaun ning värskelt renoveeritud sanaarium. Veekeskuse riietus- ja duširuumid on remondi ajal suletud.

Pääs veekeskusesse iga päev 7:00 – 22:00 ja spaahoolitsuste alale 9:00 – 20:00 toimub läbi hotelli peamaja viiva klaasgalerii (2.korrus) ja/või spaakorpuse parempoolse välisukse kaudu.

Vabandame remonttöödega seotud võimalike ebameeldivuste pärast!

NB! Hotellis majutujatele on veekeskus avatud!
Juba oktoobris 2015 avame vee- ja saunakeskuses 4 uut ja suuremat sauna – käbisaun, aroomisaun, mereline aurusaun ja soola aurusaun. Lisandub Jaapani vann, modernsed riietusruumid, uus juuksurisalong ja veekeskuse kohvik.

Tere tulemast!