Füsioteraapia

Ultraheliravi7€

Põhiliseks näidustuseks on kroonilised ja ägedad põletikulised protsessid pehmetes kudedes ja liigestes. Toime raviv ja valuvaigistav.

Magnetravi7€

Mõjutab kudesid madalsagedusliku magnetväljaga. Omab valuvaigistavat, turseid alandavat ja põletikuvastast toimet. Veresooni laiendava toime tõttu sobib ka kõrge vererõhuga patsiendile. Näidustuseks on: kroonilised lihas-liigeshaigused, traumajärgsed luumurrud, nihestused, veresoonte haigused ja kroonilised nahahaigused (psoriaas).

Elektriravi7€

Elekterravi liikidest pakume iontoforeesi ja erinevaid impulssvoole, millel on hea valuvastane toime.

Inhalatsioon9€

Inhalatsiooni aparaadi abil pihustatakse ravimi lahus nii peenteks osakesteks, et koos sissehingatava õhuga jõuab see hingamisteedesse. Seal avaldab ravim limaskestadele soovitud toimet. Kasutame krooniliste või ägedate hingamisteede haiguste ravimiseks, rögalahtistavaid, põletikku ravivaid, niisutavaid või hingamisteid laiendavaid inhalatsioone.

Valgusravi 30 minutit6€

Valgusravi kujutab endast valguskiirte kasutamist stimuleerimaks organismi enese bioloogilisi protsesse. Valgusravi on talvemasenduse ennetamiseks ja leevendamiseks. Sobib hästi immuun-süsteemi tugevdamiseks, väsimuse ja masenduse vastu võitlemiseks, soovitame ravikuurina.

Soolakoobas 30 minutit10€

Tugevdab limaskestadega seotud immuunsüsteemi, vähendab hingamisteede turseid ja kergendab nohu korral hingamist, samuti on sel stressi vähendav mõju. Nahaprobleemide korral on sool leevendava toimega.

Kõrvaküünlad10€

Kõrvaküünlad laiendavad soojuse toimel veresooni ja ergutavad lokaalset vereringet, puhastavad kõrva kõrvavaigust, eemaldavad kõrvadest kohina ja mõjuvad rahustavalt kesknärvisüsteemile. Kõrvaküünlaid võib kasutada kõrva, nina ja kurgu sagedaste põletikuliste haiguste, lukus kõrvade, kuulmislanguse ja peavalude korral. Kõrvaküünlad on valmistatud kärjevaha, taruvaiku, eeterlikke õlisid (eukalüpti-, kaneeli-, lavendli- ja piparmündiõli jt.), ning ravimtaimi sisaldavast puuvillakiust.

Vererõhu mõõtmine4€

Füsioterapeudi vastuvõtt10€