Rituaalid kätele ja jalgadele

“Ingli käed” 50 minutit40 €

Hiinast pärit iluhooldus kätele, mida Hiina talupojad on aastasadade vältel kasutanud oma käte eest hoolitsemiseks, et kaitsta neid äärmuslike olude eest töötades riisipõldudel. Rituaalis on kokku pandud Hiina traditsioonilise meditsiini tähtsamad koostisained nagu bambus, valge mooruspuu ja mahepõllunduslik aaloeekstrakt, pakkudes mitmekülgset hooldust kätele ja küüntele. Pärast orientaalset kätevanni mähitakse käed sooja maski, mis toidab ja silub nahka. Järgneb käelabade ja käsivarte refleksoorne massaaž, lisaks masseeritakse pea- ja kuklapiirkonda, saavutamaks kogu keha lõdvestav toime. Lõpetuseks personaalsed soovitused ja nõuanded.

Klassikaline kätehoolitsus 60 minutit29 €

ORLY maniküür - luksusliku Itaalia mandariini sarjaga aromaatne ning toitev kätehoolitsus! Hooldust alustatakse käte desinfitseerimisega, eemaldatatakse vajadusel küünelakk. Küüned viilitakse, neile antakse kaunis kuju ning seejärel kantakse küünenahkadele kreemi. Järgneb käte leotamine värskendavas ning küüsi valgendavas vannis. Nüüd kantakse küüntele küünenahkade eemaldajat ning õrnalt lükatakse küünenahad tagasi. Järgneb lõõgastav kätemassaaž toitva massaažikreemiga. Seejärel tehakse maniküür just Teile meelepärase ORLY küünelakiga. Hoolduse lõppedes tilgutatakse küünenahkadele niisutavat küüneõli. Kõik ORLY küünelakid on vegan märgistusega, kauapüsivad ning mõranemiskindlad!

Spaamaniküür 90 minutit39 €

ORLY SPA maniküür - luksusliku Itaalia mandariini sarjaga aromaatne ning toitev kätehoolitsus!
Hooldust alustatakse käte desinfitseerimisega ja vajadusel eemaldatatakse küünelakk. Küüned viilitakse ning neile antakse kaunis kuju. Niisutatud nahale kantakse aromaatset mandariini suhkrukoorijat ning masseeritakse, et eemaldada surnud naharakud. Järgneb käte leotamine värskendavas ning küüsi valgendavas vannis. Küünenahkadele kantakse kreemi ja kätele, käevartele hooldavat ning toitvat maski. Seejärel kantakse küünenahkadele spetsiaalset geeli ning küünenahad lükatakse õrnalt tagasi. Järgneb lõõgastav kätemassaaž aromaatse massaažikreemiga. Küüned lakitakse just Teile meelepärase ORLY küünelakiga. Hoolduse lõppedes tilgutatakse küünenahkadele küüneõli. Kõik ORLY küünelakid on vegan märgistusega, kauapüsivad ning mõranemiskindlad!

Maniküür geellakkimisega 60 minutit 33 €

Klassikaline jalgade hoolitsus 60 minutit35 €

ORLY Pediküür - luksusliku Itaalia mandariini sarjaga aromaatne ning toitev jalahoolitsus! Hooldust alustatakse jalgade desinfitseerimisega. Järgneb värskendav jalavann. Seejärel viilitakse küüned, neile antakse kaunis kuju ning vajadusel eemaldatakse küünelakk. Niisutatud nahale kantakse aromaatset mandariini suhkrukoorijat ning õrna massaažiga eemaldatakse surnud naharakud. Seejärel pestakse jalad ja kuivatatakse. Küünenahkadele kantakse kreemi ja küünenahkade eemaldajat ning õrnalt lükatakse küünenahad tagasi. Seejärel lakitakse küüned just Teile meelepärase ORLY küünelakiga. Hoolduse lõppedes tilgutatakse küünenahkadele küüneõli. Kõik ORLY küünelakid on vegan märgistusega, kauapüsivad ning mõranemiskindlad.

Spa de Luxe jalgade hoolitsus 90 minutit 45 €

ORLY SPA pediküür - luksusliku Itaalia mandariini sarjaga aromaatne ning toitev jalahoolitsus! Hooldust alustatakse jalgade desinfitseerimisega ning värkendava jalavanniga. Seejärel eemaldatatakse vajadusel küünelakk, küüned viilitakse, neile antakse kaunis kuju ning järgneb jalgade koorimine aromaatse mandariini suhkrukoorijaga. Õrna massaažiga eemaldatakse surnud naharakud, seejärel pestakse jalad ja kuivatatakse. Küünenahkadele kantakse kreemi ja nahapaksenditele spetsiaalset paksendeid eemaldavat geeli. Hooldusel lastakse toimida ning seejärel kantakse küünenahkadele küünenahaeemaldajat ning õrnalt lükatakse küünenahad tagasi. Nüüd eemaldatakse raspliga jalgadelt surnud naharakud ning paksenenud
nahk. Jalgadele kantakse toitev ja niisutav mandariinimask, mille toimimise lõppedes pestakse jalad ning teostatakse meeldiv ja lõõgastav jalamassaaž. Seejärel lakitakse küüned just Teile meelepärase ORLY küünelakiga. Hoolduse lõppedes tilgutatakse küünenahkadele küüneõli. Kõik ORLY küünelakid on vegan märgistusega, kauapüsivad ning mõranemiskindlad.

Pediküür geellakkimisega 80 minutit 43 €

Lõõgastav ja leevendav rituaal jalgadele 30 minutit29 €

Hiinast pärit taaselustav jalgade hoolitsus, mis on mõeldud väsinud ja raskete jalgade probleemide leevendamiseks. Taaselustav ja dreneeriv massaaž koos naturaalsete toimeainetega on pärit Hiina farmakopöast. Jalad tajuvad kiirelt värskendavat tunnet, kergust ja elujõudu. Lõpetuseks personaalsed soovitused ja nõuanded.

“Laulasmaa Spa soovitab enne spaa hoolitsuste nautimist külastada meie vee-ja saunakeskust!”