Käte- ja jalgade hoolitsused

Klassikaline kätehoolitsus 60 minutit25€

Tõhus hoolitsus kätele, mis taastab nahka ja parandab vereringet. Sisaldab kätevanni, küünenahkade korrastamist, viilimist ja toitvat kreemi. Soovi korral lakitakse küüned.

Prantsuse maniküür 70 minutit28€

Hoolitsus sisaldab kätevanni, küünenahkade töötlust, viilimist ja toitvat kreemi. Hoolitsuse lõpetuseks lakitakse küüned.

Spa maniküür 90 minutit35€

Suurepäraselt hooldatud käed kaunite küüntega. Hoolduse käik - koorimine, massaaž, toitev mask, küünte ja küünenahkade hooldus, massaaž, soovi korral lakitakse küüned.

„Maniküür geellakkimisega„ 50 minutit 30€

Maniküür annab naturaalsetele küüntele kauakestva värvipüsivuse ja samal ajal toimib kui küünetugevdaja. Geellakk ei kahjusta oma küüsi ja kuivab kiiresti kuna lakk kuivatatakse LED-lambi all mõne sekundiga. Hoolitsus ei sisalda klassikalist maniküüri, teostatakse lihtsam küüntehooldus.

„Maniküür geellakiga prantsusepäraselt“ 50 minutit33€

„Geellaki eemaldamine+maniküür“ 65 minutit35€

„Geellaki eemaldamine +maniküür prantsusepäraselt“ 65 minutit38€

Klassikaline jalgade hoolitsus 60 minutit35€

Hoolitsus algab meresoola jalavanniga, seejärel kasutame jalataldade pehmendamiseks padjakesi Go Lightly kompressiga. Samal ajal hooldatakse küüneümbrusnahad. Pärast kompressi eemaldatakse jalataldadelt paksendid ja hoolitsuse lõpetab toitev kreem.

Spa de Luxe jalgade hoolitsus 90 minutit45€

Hoolitsus algab meresoola jalavanniga, seejärel kasutame jalataldade pehmendamiseks padjakesi Go Lightly kompressiga. Samal ajal hooldatakse küüneümbrusnahad. Pärast kompressi eemaldatakse jalataldadelt paksendid ja nahk kooritakse. Lõõgastav massaaž palsamiga viib jalgadest pinged ning kingib siidpehme naha. Hoolitsuse lõpetab elustav ja sügavatoimeline jalamask ning Silky Touch puuder annab jalgadele luksusliku sädeluse. Hoolitsuse lõpetuseks on võimalik valida sobiv küünelakk.

„Pediküür geellakkimisega“ 80 minutit40€

Geellakk sobib ideaalselt pediküüri jaoks kuna ei kahjusta oma küünt ja kuivab LED-lambi all minutitega, seega ei ole ohtu jalatseid jalga pannes lakki rikkuda ja ilus tulemus püsib nädalaid. Hoolitsus ei sisalda klassikalist pediküüri, teostatakse lihtsam küüntehooldus.

„Pediküür geellakiga prantsusepäraselt“ 80 minutit45€

„Geellaki eemaldamine + pediküür“ 90 minutit45€

„Geellaki eemaldamine + pediküür prantsusepäraselt“ 90 minutit50€