Salendavad, toksiine väljutavad ja pinguldavad hooldusrituaalid

Salendav ja vormiv Udvartana Ayurveda rituaal 60 minutit49 €

Indiast pärit salendav rituaal. Juba üle tuhande aasta vana Indiast pärit salendav kehahoolitsus sisaldab dreneerivaid massaažitehnikaid, et võidelda „ pehme“ tselluliidiga jalgadel, puusadel ja õlavartel. Massaažile eelneb soe kehamähis, et maksimeerida toksiinide väljutamist ja parandada toimeainete imendumist. Lõpetuseks personaalsed soovitused ja nõuanded.

Salendav ja pinguldav Brasiilia rituaal 60 minutit49 €

Brasiilia naised järgivad täiuslikku kehakultust, hoolitsedes oma väljanägemise eest salendavate hoolitsuste, aktiivsete massaažide ja erinevate mähistega. Salendav kehahoolitsus on inspireeritud Brasiilia rituaalist , mis pinguldab ja vormib tänu tuntud toimeainele kofeiin. Kombineerides kofeiini võimsa salendava toime ja unikaalse rulliva ning sõtkuva massaažitehnika, saame tulemuseks tõhusa meetodi võitlemaks „ tihke“ tselluliidiga kõhul, puusadel, jalgadel ja õlavartel. Massaažile järgneb pinguldav ja puhastav kehamähis. Lõpetuseks personaalsed soovitused ja nõuanded.

Pinguldav Brasiilia massaažirituaal 30 / 60 minutit30 € / 49 €

Brasiiliast pärit kehanahka pinguldav ja salendav massaažirituaal. Salendav massaažitehnika on inspireeritud Brasiilia „ Banho“ rituaalist , mis pinguldab ja vormib tänu tuntud toimeainele lupiin ja parapähkel. Kombineerides Brasiiliast pärit taimede nahka pinguldavat toimet ja unikaalset rullivat ning sõtkuvat massaažitehnikat, saame tulemuseks tõhusa meetodi võitlemaks lõtvunud nahaga ja tselluliidiga kõhul, puusadel, jalgadel ja õlavartel. Lõpetuseks personaalsed soovitused ja nõuanded.

“Laulasmaa Spa soovitab enne spaa hoolitsuste nautimist külastada meie vee-ja saunakeskust!”