Kehahoolitsused

Salendav ja vormiv Udvartana Ayrveda rituaal 60 minutit49€

Indiast pärit salendav rituaal. Juba üle tuhande aasta vana Indiast pärit salendav kehahoolitsus sisaldab dreneerivaid massaažitehnikaid, et võidelda „ pehme“ tselluliidiga jalgadel, puusadel ja õlavartel. Massaažile eelneb soe kehamähis, et maksimeerida toksiinide väljutamist ja parandada toimeainete imendumist. Lõpetuseks personaalsed soovitused ja nõuanded.

Salendav ja pinguldav Brasiilia rituaal 60 minutit49€

Brasiilia naised järgivad täiusliku kehakultust, hoolitsedes oma väljanägemise eest salendavate hoolitsuste, aktiivsete massaažide ja erinevate mähistega. Salendav kehahoolitsus on inspireeritud Brasiilia rituaalist , mis pinguldab ja vormib tänu tuntud toimeainele kofeiin. Kombineerides kofeiini võimsa salendava toime ja unikaalse rulliva ning sõtkuva massaažitehnika, saame tulemuseks tõhusa meetodi võitlemaks „ tihke“ tselluliidiga kõhul, puusadel, jalgadel ja õlavartel. Massaažile järgneb pinguldav ja puhastav kehamähis. Lõpetuseks personaalsed soovitused ja nõuanded.

Pinguldav Brasiilia massaažirituaal 30 minutit, 60 minutit30€, 49€

Brasiiliast pärit kehanahka pinguldav ja salendav massaažirituaal. Salendav massaažitehnika on inspireeritud Brasiilia „ Banho“ rituaalist , mis pinguldab ja vormib tänu tuntud toimeainele lupiin ja parapähkel. Kombineerides Brasiiliast pärit taimede nahka pinguldavat toimet ja unikaalset rullivat ning sõtkuvat massaažitehnikat, saame tulemuseks tõhusa meetodi võitlemaks lõtvunud nahaga ja tselluliidiga kõhul, puusadel, jalgadel ja õlavartel. Lõpetuseks personaalsed soovitused ja nõuanded.

Pressoteraapia (45 min)30 €

Parimate tulemuste saavutamiseks kombineeri salendavad kehahoolitsused pressoteraapia massaažiga!
Pressoteraapia ühendab endas kudede füsioloogilise drenaaži ja massaaži tervendava mõju põhimõtteid. Aitab vabaneda erineva päritoluga tursetest, vähendada oluliselt keha mõõtmeid, võidelda efektiivselt tselluliidi ja rasvumisega ning kaotada naha lõtvus, muutes selle pringiks ja siledaks. Aparaadi tekitatud ja täpselt väljaarvestatud rõhk masseerib, aktiveerides vereringet ja eemaldades turseid. Tänu pressomassaažile viiakse kudedest välja liigne vedelik ja eemaldatakse rakkudest jääkained. Pressoteraapia on asendamatu abimees tselluliidi ravimisel, kuna kaotab selle tekke põhjuse – rakkudevahelise vedeliku seiskumise nahaaluses rasvkoes. Eriti efektiivne on pressomassaaž koos tselluliidikreemide ja -geelidega. Pressoteraapiat võib kombineerida erinevate tselluliidiravi, naha noorendamise ja figuuri korrektsiooni meetoditega, näiteks mähkimisega. Keha mõõdud võivad väheneda kuni 2 cm võrra. Juba pärast esimest protseduuri on tunda meeldivat soojust kogu kehas, kergust jalgades, samuti reipust ja paremat meeleolu. Aga pärast teist-kolmandat seanssi tursed kaovad, apelsinikoorenahk hakkab silenema, naha toon ühtlustub ja kaovad enne seda selgelt nähtavad väikesed sooned.
Pressoteraapia on kõige tulemuslikum kuurina. Kuur koosneb tavaliselt 10-15 protseduurist. Pressoteraapia viiakse läbi iga 2-3 päeva tagant. Vajadusel korratakse kuuri 5-6 kuu pärast.

Pressoteraapia vastunäidustused:
• hiljuti läbipõetud tromboos, tromboflebiit,
• ägedad põletikud, mädanikud,
• luumurrud,
• rasedus (alates 4. kuust),
• südame-veresoonkonna puudulikkuse 2.B-3. staadium, südame turse,
• neerupuudulikkus neeru turse,
• maksahaigustega kaasnevad tursed,
• pahaloomulised kasvajad,
• healoomulised kasvajad, millel on kalduvus suureneda,
• tuberkuloos,
• diabeetiline mikro- ja makroangiopaatia,
• nahahaigused,
• menstruatsioon.