Kehakoorimised- ja mähised

Prantsuse Polüneesia kehakoorimise rituaal noni ja monoi tahitiga 30 minutit29 €

Eksootiline koorija pärineb “Rauu Tahiti” iidsest farmakopöa retseptiraamatust. Õrnas koorijas on noni viljad, monoi tahiti õlisegu (tiaari õied ja palmiõli), suhkruroog ning kookose puuder. Eksootiline nahka noorendav koostis sobib kõikidele nahatüüpidele, taastab nahapinna, kiirendab naharakkude uuendamist ning värskendab spirituaalselt vaimu. See kehakoorimine sobib ideaalselt enne lõõgastavat Prantsuse Polüneesia massaaži, mille tulemusel paraneb 30% toimeainete nahka imendumine. Lõpetuseks personaalsed soovitused ja nõuanded.

Kehakoorimine aromaatsete ja hinnaliste ning haruldaste vürtsidega 30 minutit29 €

Jaava rituaal Indoneesiast, mis on inspireeritud sügavalt juurdunud tavast uuendada oma nahka Jaava saare vürtsidega. See geniaalne koorimise retsept sisaldab keha soojendavaid vürtse ja meresoolasegu. Ärata oma keha ja kingi endale satiinsile nahk. See kehakoorimine sobib ideaalselt enne India Ayurveda massaažirituaali. Lõpetuseks personaalsed soovitused ja nõuanded

Bali saare kehakoorimine papaia püreega 30 minutit29 €

Eksootiliselt värske ja mahlase tekstuuriga õrn koorija puhastab nahka ja taastab selle igapäevase ilu. Siiami kuningriigi aegadest pärit Bali printsesside iluretsept sisaldab sära andvat orgaaniliost papaia ekstrakti, nahka koorivat kookose puudrit ja õrnalt poleerivat dolomiitmulda. Hõrgu lõhnaga püree pakub nahale täiuslikku poleerimist ning toob esile naha kauni sära. See kehakoorimine sobib ideaalselt enne lõõgastavat Bali massaaži, mille tulemusel paraneb 30% toimeainete nahka imendumine. Lõpetuseks personaalsed soovitused ja nõuanded.

Puhastav ja toksiine väljutav Põhja-Aafrika rhassoul saviga kehamähis 60 minutit55 €

Põhja – Aafrikast pärit iidne ilurituaal, mis puhastab sügavalt nahka ja väljutab toksiine. Hoolitsus algab aromaatsete ja keha soojendavate vürtsidega kehakoorimisega. Järgneb Põhja – Aafrikast pärit iidne looduslik mähis Rhassoul saviga, mis toniseerib nahka, annab siidise sileduse ja väljutab toksiine. Kehahoolitsuse lõpetab lõõgastav Põhja-Aafrika massaaž.

“Laulasmaa Spa soovitab enne spaa hoolitsuste nautimist külastada meie vee-ja saunakeskust!”