Kehakoorimised- ja mähised

Puhastav ja toksiine väljutav Põhja-Aafrika rhassoul saviga kehamähis 60 minutit55€

Põhja – Aafrikast pärit iidne ilurituaal Rhassoul saviga on hooldus mis puhastab sügavalt nahka ja väljutab toksiine. Looduslik Araabia savi toniseerib keha nahka, annab siidise sileduse ja eemaldab toksiinid. See rituaal on sobilik ainult pärast puhastavat ning koorivat hooldust traditsioonilise musta seebiga. Kehamähis sobib ideaalselt enne Põhja-Aafrika lõõgastavat massaažirituaali.

Prantsuse Polüneesia kehakoorimise rituaal noni ja monoi tahitiga 30 minutit29€

Eksootiline koorija pärineb “Rauu Tahiti” iidsest farmakopöa retseptiraamatust. Õrnas koorijas on noni viljad, monoi tahiti õlisegu (tiaari õied ja palmiõli), suhkruroog ning kookose puuder. Eksootiline nahka noorendav koostis sobib kõikidele nahatüüpidele, taastab nahapinna, kiirendab naharakkude uuendamist ning värskendab spirituaalselt vaimu. See kehakoorimine sobib ideaalselt enne lõõgastavat Prantsuse Polüneesia massaaži, mille tulemusel paraneb 30% toimeainete nahka imendumine. Lõpetuseks personaalsed soovitused ja nõuanded.

Kehakoorimine aromaatsete ja hinnaliste ning haruldaste vürtsidega 30 minutit29€

Jaava rituaal Indoneesiast, mis on inspireeritud sügavalt juurdunud tavast uuendada oma nahka Jaava saare vürtsidega. See geniaalne koorimise retsept sisaldab keha soojendavaid vürtse ja meresoolasegu. Ärata oma keha ja kingi endale satiinsile nahk. See kehakoorimine sobib ideaalselt enne India Ayurveda massaažirituaali. Lõpetuseks personaalsed soovitused ja nõuanded

Bali saare kehakoorimine papaia püreega 30 minutit29€

Eksootiliselt värske ja mahlase tekstuuriga õrn koorija puhastab nahka ja taastab selle igapäevase ilu. Siiami kuningriigi aegadest pärit Bali printsesside iluretsept sisaldab sära andvat orgaaniliost papaia ekstrakti, nahka koorivat kookose puudrit ja õrnalt poleerivat dolomiitmulda. Hõrgu lõhnaga püree pakub nahale täiuslikku poleerimist ning toob esile naha kauni sära. See kehakoorimine sobib ideaalselt enne lõõgastavat Bali massaaži, mille tulemusel paraneb 30% toimeainete nahka imendumine. Lõpetuseks personaalsed soovitused ja nõuanded.