Näohoolitsused

“KOBIDO” tõstev ja siluv näohoolitsus 60 minutit59 €

Vananemisvastane nahatoonust tõstev hoolitsus, mille tõhususe tagab „Ko Bi Do” aktiivmassaaž – loomulik tõstev tehnika, milles on ühendatud iidsed Jaapani ilurituaalid ja dermapunktuuri põhimõtted. Tulemuseks on miimiliste kortsude märgatav silenemine ja kaela toonuse paranemine. Hoolitsuse ajal kasutame just Teie naha vajadustele vastavaid tooteid. See iidne Jaapani massaažitehnika on juba aastasadu pakkunud inimestele võimalust säilitada oma näonaha nooruslikkust. Hooldustehnika on tuntud kui üks parimaid näonaha nooruslikkust taastavaid ja pikendavaid protseduure. Hoolitsusel on traditsiooniliselt neli sammu: naha puhastamine, niisutamine, toniseerimine ja loomulik jääkainete eemaldamine. Ergutab energiaringlust näo ja dekoltee piirkonnas. Eemaldab jääkaineid ja toniseerib näolihaseid. Taastab naha nooruslikkuse ja sära. Silub kortse. Pakub sügavat lõdvestust kogu kehale. Sobib küpsele nahale või esimeste vananemise märkide tekkimisel. Lõpetuseks personaalsed soovitused ja nõuanded.

“KOBIDO” luksuslik näohoolitsus “Nooruse allikas” 90 minutit70 €

Ilurituaal Jaapanist, mille vananemisvastane toime on silmanähtav, see silub kortse, annab nahale sära ja tugevust. Hoolitsuses keskendutakse eriti silma- ja huulekontuurile, dekolteele, kätele ja jalasäärtele. Loomulik tõstev toime saavutatakse tänu erilisele Jaapani käsimassaažitehnikale „Ko Bi Do”. Hoolduse ajal kasutame just teie nahatüübile vastavaid tooteid. Massaažitehnika on tuntud kui üks parimaid näonaha nooruslikkust taastavaid ja pikendavaid protseduure. Hoolitsusel on traditsiooniliselt neli sammu: naha puhastamine, niisutamine, toniseerimine ja loomulik jääkainete eemaldus. Ergutab energiaringlust näo ja dekoltee piirkonnas. Eemaldab jääkaineid ja toniseerib näolihaseid. Taastab naha nooruslikkuse ja sära. Silub kortse. Pakub sügavat lõdvestust kogu kehale. Sobib küpsele nahale või esimeste vananemise märkide tekkimisel. Võitleb naha vähenenud elastsuse ja kuivuse vastu. Lõpetuseks personaalsed soovitused ja nõuanded.

Bali saare lillede ja puuviljade rituaal 60 minutit49 €

On teada, et juba 17. sajandil hoolitsesid Bali printsessid eriti tähelepanelikult oma jume eest, et see oleks särav ja klaar, kasutades selleks tõhusaid toimeaineid sisaldavaid troopilisi lilli ja puuvilju. Sügavpuhastava toimega näohoolitsus sisaldab Bali traditsioonilisel rituaalil põhinevat massaaži, mis keskendub kaela- ja kuklapiirkonnale ning trapetslihasele, mis tagab nii keha kui vaimu täieliku lõdvestumise. Hoolitsus on suurepärane naha taastamiseks, kuna see parandab rakkude uuenemist. Sobib nii naistele, kui ka meestele. Lõpetuseks personaalsed soovitused ja nõuanded.

Bali saare viie lille rituaal 60 minutit49 €

Bali printsessid on alates 16.sajandist traditsiooniliselt kasutanud troopiliste lillede väge, et säilitada puhast ja säravat jumet. Dermapunktuuri põhimõtetest lähtuv massaaž stimuleerib energiavoolu näo- ja kaelapiirkonnas, eemaldab jääkained ja toniseerib näolihaseid. Miimikajooned silutakse ühtlasemaks, nahk muutub nooruslikuks ja säravaks. Hoolitsus sobib suurepäraselt inimestele, kes soovivad ühendada näohoolitsust kogu keha lõdvestava kogemusega. Hoolitsus on sobiv nii naistele kui ka meestele. Lõpetuseks personaalsed soovitused ja nõuanded.

“Laulasmaa Spa soovitab enne spaa hoolitsuste nautimist külastada meie vee-ja saunakeskust!”