e-poe kasutustingimused

Tellimistingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.laulasmaa.ee (edaspidi Hestia Hotel Laulasmaa Spa e-pood) omaniku Baltic Beach Holding OÜ (edaspidi Hestia Hotel Laulasmaa Spa) vahel Laulasmaa SPA e-poe vahendusel toodete ja teenuste ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Hestia Hotel Laulasmaa SPA e-pood vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3 E-poes tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

 

Hind

2. Hind

2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.
2.2. Hinnale võib lisanduda kohaletoimetamise tasu vastavalt tellimuse vormistamise käigus valitud tarneviisile.

 

Maksetingimused

3. Toodete eest tasumine

3.1 Kliendi poolt e-poe vahendusel ostetud toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.

3.2 E-poes määratud summa tasumine toimub ülekandega Swedbank, SEB, Luminor, Dankse, LHV ja Coop internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena.

Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

 

Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

5. Tellimuse tühistamine ja toodete tagastamine

5.1. Elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul ei kuulu kinkekaardid annulleerimisele/tagastamisele ja tasutud summa Kliendile tagasi maksmisele. Elektroonilistel kinkekaartidel on unikaalne  tootekood ja need toimivad koheselt peale ostu sooritamist maksevahendina.
5.2  Kinkekaartide kehtivus on 6 kuud alates ostukuupäevast. Kehtivusaja ületamisel muutub kinkekaart kehtetuks ning see ei kuulu tagastamisele ega ümbervahetamisele.

 

Konfidentsiaalsus

6. E-poes tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele.  Hestia Hotel Laulasmaa Spa ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma Kliendi nõusolekuta.

 

Muu

7. Kliendi ja Hestia Hotel Laulasmaa Spa vahel e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või  Harju Maakohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

 

Andmed

Baltic Beach Holding OÜ

Reg.nr: 12080955
KMKR: EE101440349
Puhkekodu 4, Laulasmaa 76702
Lääne-Harju vald, Harjumaa, Eesti

A/a number:      EE852200221053340761
Panga nimi:        Swedbank
IBAN kood:        EE852200221053340761
SWIFT kood:      HABAEE2X

Telefon:              +372 6870 800, +372 6870 888
E-mail:                booking.laulasmaa@hestiahotels.ee

Kodulehekülg:   www.laulasmaa.ee