Kliendid meist

Tessa Jakobsson, Nordkalk Oy Ab, september 2017

I want to give for your employees a really big thank for our stay here. Everyone has been really helpful and flexible. Everything has been possible and I feel we have had a good communication with the staff of the house. This has been a big help for me. And I am glad to have chosen Laulasmaa Spa as the place to arrange these two important events. Thank you!

 


Katrina Kurg, Cybernetica AS, august 2017

“Soovin edasi anda meie töötajate tänusõnad. Kõigega jäädi väga rahule. Laulasmaa auskoht on suurepärane, rand on imeline, hotell on mõnus, konverentsiruum on suurepärane (me oleme selles osas üsna valivad) ja kokk teeb lihtsalt imelist tööd. ”

 


Anneli Pärna, Rapla Täiskasvanute Gümnaasium, juuni 2017

“Meil oli suurepärane päev Laulasmaal. Seminariruum oli imeline – kohvipausid ja lõunasöök väga maitsev ning teenindus igati meeldiv.”

 


Mari-Ly Rahuoja, Omniva, juuni 2017

“Kõik vajalik oli olemas. Ülihea teenindus. Maitsvad suupisted, kõikidest kokkulepetest peeti kinni. Üle ootuste.”

 


Eve Piibeleht, Lääne-Harju Koostöökogu, juuni 2017

“Olen Laulasmaal korraldanud mitmeid üritusi ja alati väga rahule jäänud.”

 


Marju Sepp, Tallinna Linnatranspordi AS, juuni 2017

“Koolitus sujus meil väga kenasti. Ruum, kohvipausid ja lõunasöök meeldisid kõigile osavõtjatele. Suur tänu!”

 


Kersti Reikop, Heidelberg Baltic Finland OÜ, mai 2017

“Oleme juba 3-ndat korda valinud Laulasmaa Spa konverentsikeskuse oma koolituste läbiviimise kohaks. Ei ole siiani leidnud ühtegi samaväärset kohta Tallinna ümbruses ja kaugemalgi. Kogu korraldus väga kiire, professionaalne, meeldiv.”

 


Helena Laus, Eesti Meedia AS, mai 2017

“Laulasmaa ise on ilus koht ja seal seminare läbi viia või lihtsalt puhata on lust mitte töö. Ladus suhtlus, vastutulelikkus, maitsev toit.”

 


Renat Vafin, Skype Technologies OÜ, mai 2017

“Thank you very much for helping us organize the offisite, and thanks to all staff for hosting us in Laulasmaa. Everything was very nice. Thanks for organizing good weather too.”

 


Nele Järve, Akzo Nobel Baltics AS, veebruar 2017

“Kõik see, mida soovisime ja mis oli võimalik meile ka võimaldati! Väga hea köök! Kõik võimalused lõõgastumiseks seminari vahepeal. Hiljem selgus, et mõned toad olid külmad. Kuid kuna meie meeskonna liikmed seda samal õhtul ei öelnud, siis on see takkajärgi tarkus. Tore koht ja hea teenindus!”

 


Liis Uulman, Sihtasutus Archimedes, detsember 2016

“Korraldasime oma asutuse töötajatele kaks päeva kestavad pikad arutelupäevad Laulasmaal. Jäime teenusega ja kogu teeninduse ning keskkonnaga väga rahule. Tuleme teinekordki. Kõik sööjad kiitsid toitu ning ka erisoovidega inimesed said nendele sobivad road.”

 


Marek Jaakson, Liigesehaigete Laste Ühingu MTÜ, november 2016

“Teenus oli kvaliteetne, suhtlus esindajaga (Mari Nitsar) kiire ja asjalik. Väga hea ja maitsev toiduvalik. Hubane ja puhas. Siiani on koostöö väga hästi sujunud!”

 


Katrin Ressar, Eesti Energia, oktoober 2016

“Kõik toimis suurepäraselt. Meeskond oli väga koostööaldis. Teil on suurepärase sisekujunduse ja lahendusega restoran, mis suudab suurt seltskonda kiirelt ning tipptasemel teenindada. Usun, et kui ka seminarisaal saab loodetud värskenduskuuri, ei jää Laulasmaa alla pealinna konverentsikeskustele. Ja milline vaade :).”

 


Helle Rätsep, Keila Tarbijate Ühistu, oktoober 2016

“Konverentsiruum ja tehnika sobisid igati meie vajadustele. Väga maitsvad kohvipausi eined. Kõik sujus.”

 


Kristi Sipra, Rännaku Külluse seminar, aprill 2015

„ Suur südamlik aitäh vahvale hotellipersonalile, vastuvõtutüdrukutele. Kõik olid väga abivalmid, lahked, sõbralikud – kõik olid valmis abistama. Suur tänu köögile/restoranile – söögid olid väga maitsvad. Meie üritus kulges väga hästi, nii et ainult hea tagasiside.  Ka osalejate poolt oli väga hea tagasiside.  Seega – hea meelega organiseerime ka järgmine kordki ürituse just Laulasmaal“

 


 

Kristjan Mazurtchak, Jolos Events – Transferwise talvepäevade korraldaja, jaanuar 2015

„ Transferwise talvepäevad toimusid Laulasmaal jaanuari keskpaigas. Esile tõsteti ja suuri kiidusõnu pälvis toitlustuse osa, väga maitsvad toidud on Teil! Ühel õhtul toimus suur gala-dinner peamaja saalis – suur saal teisaldatavate seintega koos kohvikuga/lobby osaga andis ruumiliselt võimaluse korraldada üritust koos toitlustusega vastavalt meie soovile ja lahendusele. Ning ka hotelli asukoht on väga hea, kokkupuude loodusega on mõnus.“