Meeskonnamängud

Meil on hea meel pakkuda sulle koostöös partneriga – Seiklusfirma 360 KRAADI – lõbusaid meeskonnamänge. Meeskonnamängud aitavad  mitmekesisemaks muuta seminari või ettevõtte suvepäevad. Kui tahad oma töise koosoleku või koolituse lõppedes ühendada lõbusa kasulikuga, siis leiad meeskonnamängu seast kindlasti sobiva!

Kõiki mänge saab läbi viia Laulasmaa Spa territooriumil. Pakume võimalust arveldada mängu eest koos kõikide teiste seminariteenustena.

Küsi lisainfot: sales@laulasmaa.ee

Vaata populaarsemaid aktiivseid tegevusi 2017 aastal SIIN!

Maastikumäng 100 MÖLKIgrupile 10 kuni 400 inimest

100 MÖLKI on uus tahvelarvutitega strateegiamäng meeskondadele, kus edu toob planeerimisoskus ja nutikus! Mängida saab ka pimedas!

Mängu teeb põnevaks pidevalt muutuv olukord, kus meeskonnal tuleb reageerida kiirelt ja tegevusplaani muuta. Mäng on justkui klassikaline puitklotsidega Mölkky aga suurel alal, kus tiimiliikmetele tuleb ennast „visata“ õige virtuaalse punkti peale.

Mänguväljaks on ümbruskonna maastik, kus asuvad hajutatult virtuaalsed kontrollpunktid. Tahvelarvuti juhatamisel tuleb leida punktid ning seal vastata küsimustele ja lahendada ülesandeid.

Võidab meeskond kellel on punktisumma kõige lähemal 100 punktile ja kõik küsimused on vastatud. Mida lähemal 100 punktile seda parem, mida rohkem vastatud küsimusi, seda parem!

Mäng kestab 2 tundi.
Rahulikus tempos jalutatakse 2-6 km.
Meie poolt kogu varustus, auhind parimale tiimile, vajadusel LED pealambid ja vihma korral vihmakeebid.

Mängu hind 10 inimesele on 350€
Iga lisanduv inimene maksab 20€

Grupid:
36-50 inimest 850€
51-70 inimest 1000€

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

Loquizgrupile 10 kuni 100 inimest

Loquiz on uus mäng mõtlevale inimesele! Selles mängus tuleb meeskonnal langetada otsuseid sobiva strateegia ja liikumissuuna valimiseks, olla valmis nende nimel riskima ja panna proovile oma teadmised.

Loquiz on uus innovatiivne viktoriin maastikul, mille võidab meeskond, kes vastab vähimale arvule küsimustele. Kuid see mäng eristub kõigist teistest. Esimestena maailmas võtsime selle meeskonnamängu jaoks kasutusele 10“ tahvelarvutis täiesti uut tüüpi mängutarkvara. Nii näed mänguplaani mugavalt suurel ekraanil ja saad planeerida oma teekonda stardist finišini.

Koos meeskonnaga tuleb mängu alguses otsustada, millise strateegia valite. Kas eelistate kulutada aega liikumisele ja vastata rohkematele küsimustele või leppida trahvipunktiga, kuid võita ajas? Võtate suurema riski ja loodate oma teadmistele? Kes otsustab kiiremini ja õigesti?

Mängu saab kohandada just sinu ettevõtte või meeskonna vajadustele vastavaks – pikkida sisse küsimusi päevase seminari teemadel, bossi videosõnumi, mõne toote pildi või audiofaili sinu firma kontoris kõlavate häälte äraarvamiseks.

Mängu hind 10 inimesele on 350€
Iga lisanduv inimene maksab 20€

36-50 inimest 850€
51-70 inimest 1000€
71-100 inimest 1250€

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

Filmifestivalgrupile 10 kuni 70 inimest

Filmifestival on lõbus ja haarav mäng, mis on segu meeskonnatööst ja väikesest rollimängust.

Legendi järgi on kohalikule filmifestivalile saadetud filmid tee peal kaduma läinud. Et mitte ärritada üritust rahastanud ametnikke, tuleb festival ikkagi korraldada ning nii tulebki esialgu filme vaatama tulnud inimestel endil asuda hoopis filmi tegema.
Loominguliste ideede, käepäraste vahendite ja lõbusate inimestega teeb imet. Õnneks ei
pea tegema täispikka filmi, vaid ettenäitamisele tulevad filmide treilerid ja lühikatkendid. Nende ülesvõtmine on igale meeskonnale jõukohane.

Festivalil jagatakse auhindu viies kategoorias: loodusfilm, actionfilm, Eesti film, reklaamfilm ja koduvideo.

Seikluse alguses moodustab kohaliku kultuurimaja juhataja (meie mängujuht) filmikompaniid (igaühes 6-10 inimest), kes hakkavad filme üles võtma. Kuid kuna kultuurimaja juhataja peab tegelema festivali muu administratiivse poolega, lahkub ta „objektile“ ja iga meeskond peab asuma omapäi toimetama. Iga tiim saab lihtsa kaameramasina, millel vaid ühele nupule vajutades on võimalik film jäädvustada. Saate filmi kohe monteerida või lisada Hollywoodi stiilis eriefekte. Iga filmikompanii vastutab ise süžee, stseenide lavastamise, rollijaotuse, võttepaikade ja käepäraste dekoratsoonide leidmise eest. Teisisõnu – ise olete stsenaristid, režissöörid, operaatorid, näitlejad ja butafoorid. See on ehe tiimitöö!

Aega filmilõikude valmistamiseks saab kasutada nii palju, kui seda on võtta vahemikus 1-3 tundi. See on tõeliselt lõbus aeg, kus avastatakse nii mõnigi seni varjus olnud talent! Ja nalja saab selle kõige juures palju!

Kui kõik valmis, algab oodatud tippsündmus – Filmifestival, mille avab kultuurimaja juhataja. Koos vaadatakse ära iga võistluskategooria filmid ning filmiakadeemia liikmed (üks igast tiimist) annavad hääle parimale filmile.

Mängida saab valgel ajal (siseruumide olemasolul ka pimedas), vihm ei sega seiklust.

Meie poolt on kogu vajalik tehnika filmimiseks ja ka hilisemaks suurel ekraanil vaatamiseks, rekvisiidid ning auhind iga kategooria võitjale (kuldsed kujud, joodava sisuga).

Mängu hind 10 inimesele on 350 eurot
Iga lisanduv inimene maksab 20€

Grupid:
36-50 inimest 850€
51-70 inimest 1000€

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

Kapo kuulab! grupile 10 kuni 50 inimest

Pealkuulatud kõnest info väljalugemine on põnev ja ka lõbus! Väljendit „füüri laskma“ mõistavad ju kõik ühte moodi!? Pane oma tiim proovile - kes suudab infot edastada nii, et pealkuulajad seda ei mõista.

„Kapo kuulab“ on hoogne suhtlusmäng maastikul, kus rollid vahetuvad kiirelt – kord peab sinu tiim rääkima avatud eetris nii, et pealkuulajad ei mõistaks millest jutt käib. Ja järgmisel hetkel kuulad sina vastasmeeskondade segast juttu ja püüad seal kasulikku infot välja kodeerida. Palju nalja saab seejuures mõlemal juhul!

Kasutades legendi ja raadiosaatjat, peab tiim leidma vastused esitatud küsimustele. Küsimused on aga üsna ümmargused ja tiimil tuleb läbi raadioeetri varjatult saada vihjeid „staabist“. Kuid pead olema väga ettevaatlik - „kapo“ kuulab pealt! Sa ju ei taha, et vastased samadest vihjetest kasu saavad ja enne õige lahenduseni jõuavad?

Mängu hind 10 inimesele on 294€
Iga lisanduv inimene maksab 18€
Suure grupi hind (36 kuni 50 inimest) on 750€

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

Fotojahtgrupile 10 kuni 200 inimest

100% nalja garanteeritud!

Kui tahad mängu, mis võimaldab pikast koolitus- või seminaripäevast lõõgastuda ilma igasuguse peamurdmise, planeerimise või muu aju ülekoormusele viiva pingutuseta, siis mängi Fotojahti! Puhasta oma pea töömõtetest, lase oma loomingulisel minal esile tulla ja kaks tundi nalja ja naeru lõbusa jalutuskäigu jooksul on garanteeritud!

Sinu meeskonnal tuleb etteantud vihjete ja vanade fotode järgi üles otsida pildistamiskohad ja vastavalt legendile lavastada igas võttepaigas üks kindlal teemal foto. Mida rohkem loomingulisust, julgust ja omapära, seda nauditavam on lõpptulemus. Peale ettenähtud võttepaikade läbimist saavad kõik meeskonnad suurel ekraanil üksteise „jahisaagiga“ tutvuda - nautida unikaalseid stseene, leidlikke kompositsioone ja koomilisi nägusid kõige ootamatumates olukordades. See mäng sulatab meeskonnaliikmete vahel ka kõige kõvema jää!

Mängu hind 10 inimesele on 294€
Iga lisanduv inimene maksab 18€
36-50 inimest 750€
51-70 inimest 840€
71-100 inimest 980€
101-130 inimest 1190€
131-160 inimest 1340€
161-200 inimest 1540€

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

No Easy Daygrupile 20 kuni 70 inimest

See on tõelistest erioperatsioonidest innustust saanud mäng, milles keskmes on meeskonnaliikmete omavaheline kommunikatsioon. See on ka ehe meeskonnatreening, mitte ainult lõbus ajaviide.

Iga meeskond moodustab oma liikmetest 2 rühma – staabi- ja rünnakrühma. 2-liikmelise staabirühma ülesandeks on jälgida satelliitkaarti ning raadio teel juhendada oma pimesi liikuvat rünnakrühma nii, et nad leiaksid võimalikult kiiresti üles kontrollpunktid. Kuid kuni 1 minuti pikkune „sideseanss“ rünnakrühma ja staabi vahel saab toimuda vaid teatud ajavahemike järel. Rünnakrühm peab usaldama staabist saadavaid instruktsioone, neid õigesti tõlgendama ja leidma kontrollpunktid. Mõlemal rühmal on oluline roll missiooni õnnestumises ja oma meeskonna võidule viimises.

Meeskond, kes suudab nii karmides tingimustes omavahelise kommunikatsiooni efektiivselt toimima saada, mõistab selle olulisust ilmselt hiljem ka oma töökohal. Mängu jooksul õpivad osalejad järjest täpsemalt ja osavamalt eesmärgi täitmiseks vajalikku informatsiooni edasi andma ning vastuvõetud infot tõlgendama ja õigete otsuste langetamiseks kasutama.

Mäng lõpeb ühise aruteluga, kus meeskonnad saavad analüüsida oma tegevust ja jagada oma kogemusi teistega. Esimesena mängis seda mängu Skype’i tiim, kelle tagasiside No Easy Day mängule oli: “See ongi teambuilding“!

20 – 35 inimest 1200€ (üks staap)
45 – 70 inimest 1920€ (kaks staapi)

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

Raharalligrupile 10 kuni 200 inimest

Raharalli on kiiretele, nutikatele ja meeskonnavaimuga mängijatele! Sellest mängus tuleb tööle panna nii pea kui jalad – nagu ikka, kui võisteldakse raha pärast!

Tegemist on strateegiat ja planeerimist nõudva valikorienteerumisega maastikul ning selles mängus ei saa öelda, et ka üks on võitlusväljal sõdur! See on tiimimäng!

Mängu alguses moodustame seltskonnast 5-6 liikmelised tiimid, kes peavad 2,5 tunni jooksul „rallima“ läbi võimalikult paljude kontrollpunktide. Iga võistkond saab navigeerimiseks kaardiga tahvelarvuti, mis on kogu mängu süda. Kontrollpunktide läbimist tuleb hoolikalt planeerida, sest need on erineva väärtusega: lihtsamate kontrollpunktide eest saab vähem, raskemate ja kaugemal asuvate eest rohkem virtuaalset raha.

Aardejahtgrupile 50 kuni 300 inimest

Legendi järgi on territooriumile peidetud hinnaline aardekirst. Kus täpselt ei mäleta keegi. Küll aga on aarde peitjatest alles jäänud legend, üks tühi tabel ja erilised prillid. Kui tabel ära täita, siis pidavat prillidega nägema aardekirstu asukohta. Tabelisse info saamiseks tuleb aga natuke vaeva näha.

Aardejaht on traditsiooniline seiklusmäng milles on rühmal vaja teadmisi, koostööd ja näpuotsaga julgust.

Iga rühm saab kaardi ning ruudustiku. Kaart on meeskonna eluliin, selle alusel leiate vajalikud punktid. Täites ruudustiku on väidetavalt võimalik näha aarde asukohta. Enne seiklusele asumist lepime kokku kontrollaja millal kõik peaksid tagasi olema, et siis proovida prille.

Punktide läbimise järjekord on vaba ning rühm saab ise valida millistes punktides käivad. Kuna tabel on ristsõna kujul, siis võib punkte ka vahele jätta.

Seiklusel tuleb vastata nii küsimustele kui lahendada ka ülesandeid. Kõikide osalejate panus on vajalik. Ülesanded on just sellised mis eeldavad koostööd rühmaliikmete vahel.

Kontrollajal annab mängujuht kõikidele rühmadele erilised prillid. Nendega vastuste lehte kammides võiks selguda aarde asukoht.

Mida suurem osa ristsõnast on täidetud seda kergemini ja kiiremini saab õige asukoha jälile. Kes aarde leiab, see selle ka endale saab!

Aardekirst sisaldab palju kuldset kraami ja veel midagi.

Mäng kestab umbes 2,5 tundi. Mängu jooksul läbitakse jalgsi kuni 5 kilomeetrit.

kuni 50 inimest 1095€
kuni 70 inimest 1265€
kuni 100 inimest 1445€
kuni 150 inimest 1645€
kuni 200 inimest 1745€
kuni 300 inimest 1825€

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

Meie poolt on kogu ettevalmistus, läbiviimine ja aardekirst (kuldne suur vahuvein, šokolaadiraha jms).