UUDISED

Oleme laienemas.

PRESSITEADE 20.04.2017

 

 Hotell Susi opereerimist alustab BBH Hotel Group

Alates 01.05.2017 saab Hotell Susi operaatoriks BBH Hotel Group OÜ tütarettevõte Wolf Hotel OÜ.  Töö hotellis jätkub ning kõik juba kinnitatud hotellibroneeringud lähevad muudatusteta üle uuele operaatorile.

BBH Hotel Group üks omanikke, juhatuse esimees Mikael Granrot: „Oleme alati soovinud luua kohalikule turule tugeva ning jätkusuutliku Eesti ja Skandinaavia kapitalil põhineva hotelligrupi. Hotell Susi liitumisega kujuneme üheks vaieldamatult vahelduslikuma teenustepaketi ning suurima tubade arvuga hotelligrupiks Eestis. Lisaks 544 hotellitoale pakume ka konverentsivõimalusi kuni 1500 külalisele. Samuti leiab grupi seest tugevad teenusepakkujad vastamaks kasvavale heaoluteenuste tarbimise trendile ning fine dining kultuuri võidukäigule.”

Lisaks tänasele laienemisele, on ettevõtte eesmärgid veelgi ambitsioonikamad. „Tulevikuperspektiivis ei välista me tegutsemist ka Eestist väljaspool. Mitmed läbirääkimised antud suunal on aktuaalsed. Pakume oma koostööpartneritele suurepärast võimalust saada osa rahvusvahelise majutusäri arenguvõimalustest.“, selgitas Mikael Granrot.

BBH Hotel Group OÜ on 2014 aastal loodud kontserni emafirma, opereerides käesoleval hetkel populaarset spaa-hotelli Laulasmaa spaa- ja konverentsihotell ning Tallinna kesklinnas paiknevaid hotelle Hotell Euroopa ja Tallinn Seaport Hotel. Grupp on tööandjaks vastavalt hooajale ca 300 töötajale.

 


Majutus koos lemmikloomaga Laulasmaa spaahotellis on nüüd võimalik.

welcome-dog

Olete oma lemmikutega oodatud meie Rannaresidentsi tubadesse, kust pääsete ühtlasi ka hõlpsamini õue. Lemmikloomad spaa-hoonesse (veekeskus ning hoolitsused) ja toitlustusruumidesse pole lubatud.
Koerte/kasside viibimine Laulasmaa Spa territooriumil on lubatud ainult jalutusrihma otsas. Hotell jätab endale õiguse paluda vajadusel kasutada koeral suukorvi. Laulasmaa Spa territooriumi puhtuse eest vastutab lemmiklooma hooldaja ise. Samuti seisab lemmiklooma hooldaja hea selle eest, et tema lemmik teisi puhkajaid ei segaks, nii on kõik külalised rahulolevad.

 

Valmistuge koos lemmikloomaga reisimiseks nii:

  • Varuge kohalesõiduks küllaldaselt aega, et lemmik saaks vahepeal väljas jalutada.
  • Võtke kaasa lemmiklooma oma magamisase, söögi- ja jooginõu.
  • Kui lemmikul on kaasas oma mänguasi, on tal võõras keskkonnas lihtsam olla.
  • Tutvuge hotelli ümbrusega koos lemmikloomaga.
  • Ärge jätke oma lemmiklooma pikaks ajaks üksi hotellituppa. Kui peate looma siiski üksi tuppa jätma, hoolitsege kindlasti selle eest, et ta toast välja ei pääseks.
  • Pange hotellitoa uksele väljapoole silt “Lemmikloom toas”, siis oskab toateenindus ka sellega arvestada.

Koos lemmikloomaga on majutuse lisamaksumus 20€/ööpäev.
Hind sisaldab lemmiklooma majutust ühes numbritoas koos peremehega. Tuba mahutab 1 lemmiklooma.

Teatage lemmikloomast juba hotellituba broneerides sales@laulasmaa.ee. Siis leiame teile ja teie lemmikule kõige paremini sobiva toa.

Tere tulemast oma lemmikuga Laulasmaa spaasse.


Restorani remont on lõppenud!

wicca esilehele kodukalew

wicca esilehele kodukalew2

 

2016. aasta suvel kestnud restorani remont on lõppenud. A’la carte restoran Wicca teenindab külastajaid hoopis uues ja kaasaegses atmosfääris. Lisaks avarale interjöörile, sai restoran Wicca juurde 36 istekohta ning privaatala. Selle kõrval avas uksed uus Resto Verde, mis pakub kehakinnitust nii päevasel ajal kui ka õhtuti. Nüüdsest saab maitsvat ja mitmekülgset hommikusööki nautida kaasaegsel ja avaral buffet-alal.

kodukale IMG_0884

Tere tulemast Laulasmaa spaasse!


Juunis tähistasime oma sünnipäeva õnneloosiga

Loosisime ühele Laulasmaa Spa külastajale kulutatud raha tagasi. Osalesid kõik, kes ostsid ükskõik millises Laulasmaa Spa teenindusletis ükskõik kui suure summa eest ja postitasid täidetud ostutšeki hotelli- või veekeskuse vastuvõtu loosikasti.

05.07 loositi võitja ja temaga on ühendust võetud. Täname kõiki osalejaid!


Laulasmaa spaa on uuenduste lainel!

wicca remondi päisepilt

Tänaseks oleme renoveerinud saunakeskuse ning uuenduse on läbinud ka meie seminariruumid. Nüüd on järg restoran WICCA käes. Selleks, et Teie maitseelamusi toetaks kaasaegsem ja hubasem keskkond, alustame 30.mail renoveerimistöödega restoranis Wicca. Lisaks täiesti uuele disainile, saab uuenenud a´ la carte restoran Wicca juurde 36. istekohaga privaatala, mille olemasolu on meie külastajad juba ammu oodanud.
Uuendustöödega seoses kolib a’la carte restoran Wicca suvel kaheks kuuks õue, ilmastikukindlasse restoranitelki. Täpsem info.

 


Laulasmaa spaa konverentsikeskuse värskenduskuur on lõppenud!

seminariruumid laulasmaa spaas

Meie konverentsikeskuse 5 koosolekuruumi on läbinud värskenduskuuri, kaasajastatud said nii tehnika kui ka interjör. Siin saab koosviibimisi korraldada kuni 200 inimesega. Uuri saalide mahutavusi siit. Küsi pakkumist konverents@laulasmaa.ee

Ruumide uuendamiseks ammutasime inspiratsiooni meid ümbritsevast keskkonnast.
Lasime oma mõtetel lennata läbi mere ja männimetsa kuni taevani välja. Pilvi imetledes
ja unistades nägime, kuidas pilvede tihedus, kuju ja värv loovad omapäraseid meeleolusid.
Pilved on nagu inimese mõtted, mis liiguvad erinevas suunas ja muutuvad ajas.

Seminariruumide uuenduse käigus panime iga toa seinale erineva pilveliigi pildi. Toad said vastavalt ladinakeelsed nimed nagu näiteks Cirrus, Stratus, Cumulus, Mammatus ja Radiatus. Uus hele vaipkate ja valge sein muudavad ruumid avaramaks, et seminarikülaliste mõtted saaksid vabalt lennata.

Nüüd on ka siin veelgi mõnusam pidada koosolekut, korraldada ajurünnakuid ja strateegiapäevi,
koolitusi ja konverentse. Tehnilisest küljest on pilvepildi tapeet nii vastupidav, et paberteip ega kleepmass ei riku seda, seega saab mõttelennukad märkmed vajadusel otse pilvele riputada. Loomulikult on ruumides ka pabertahvlid ja muu vajalik. Meie dataprojektorid on nüüd asetatud lakke ja seinas on kaasaegsed laiekraanid. Seminariruumides on sisse ehitatud helisüsteemid, lae alla paigutatud kõlarid, vahetatud ripplagi ja paigaldatud uued valgustid.
Ruumi nimega Cumulus panime lisaks ka seinapikkuse mattklaasist tahvli, kuhu saab
markeriga kirjutada ja joonistada juhul kui lennukad mõtted pabertahvlile ära ei mahu.

 


 

Laulasmaa spaas alustas tööd juuksur

2000pxLai4

Vajad peapesu, lõikust, värvimist või tahad õhtuks pidulikku soengut – meil on pakkuda kõiki klassikalisi juuksuriteenuseid.

Rohkem infot teenuse kohta siit!


Valmisid 3 uut seminariruumi

Äsja lõppes Laulasmaa spaa konverentsikeskuse remondi esimene etapp. Täiesti uue kontseptsiooni ja sisekujunduse said 3 esimese korruse ruumi, kus nüüd on senisest maitsekam sisekujundus, kaasaegsem tehnika ja rohkem võimalusi suurepärase koosviibimise korraldamiseks. Seminariruumid said uued nimed, milleks on erinevad ladinakeelsed pilvenimetused, vastavalt iga ruumi seinapannoole.

Vaata lähemalt!

Küsi seminariruumide pakkumist konverents@laulasmaa.ee

2000pxLai2

seminariruum Cirrus

2000pxLai9

seminariruum Cumulus 2


Laulasmaa spaa kinkekaarte saab nüüd osta E-POEST!

Avasime äsja uhiuue e-poe, kust kinkekaartide ostmine on eriti lihtne. Nüüd saad kinkekaardi online ära osta ja ise kodus välja printida.
Vaata lähemalt: http://www.laulasmaa.ee/kinkekaart-pood/

e-poe kinkekaardi reklaam


Avasime KUUS UUT SAUNA, tule proovi meie leili!

 

Laulasmaa (12) webLaulasmaa spaa uued saunad Laulasmaa (4) web

Juba augustist olid külastajate käsutuses uue ja parema sisu saanud puuküttega välisaun ning värskelt renoveeritud sanaarium. Lisaks neile kahele avasime äsja veel NELI uut ja suuremat sauna: käbisaun, aroomisaun, mereline aurusaun ja soola-aurusaun. Peagi lisandub juuksurisalong ja veekeskuse kohvik.

Tere tulemast Eesti kõige uuematesse saunadesse Laulasmaa spaas!


Eesti toit ja restoran Wicca

Restoran Wicca ja kohvik Kohwicca osalevad Eesti toidu kuu kampaanias ja selle raames on meie menüüs põhirõhk roogadel, mille komponentideks on Eesti päritolu ja mahetoiduained.

Eesti toidu kuu raames käis restoran Wicca peakokk Angelica Udeküll Tammejuure talus kanepijahu proovimas. Loe lähemalt SIIT.


Laulasmaa spaa saunakorpus saab juurde neli täiesti uut sauna

Tähelepanu! Ajavahemikul 30.08 – 05.10.2015 on seoses saunabloki uuendamisega Laulasmaa vee- ja saunakeskus avatud VAID hotellis majutuvatele külalistele.
Uuendamise perioodil on majutuvate klientide kasutada kõik veekeskuse basseinid, äsja uue ja parema sisu saanud puuküttega välisaun ning värskelt renoveeritud sanaarium. Veekeskuse riietus- ja duširuumid on remondi ajal suletud.

Pääs veekeskusesse iga päev 7:00 – 22:00 ja spaahoolitsuste alale 9:00 – 20:00 toimub läbi hotelli peamaja viiva klaasgalerii (2.korrus) ja/või spaakorpuse parempoolse välisukse kaudu.

Vabandame remonttöödega seotud võimalike ebameeldivuste pärast!

NB! Hotellis majutujatele on veekeskus avatud!
Juba oktoobris 2015 avame vee- ja saunakeskuses 4 uut ja suuremat sauna – käbisaun, aroomisaun, mereline aurusaun ja soola aurusaun. Lisandub Jaapani vann, modernsed riietusruumid, uus juuksurisalong ja veekeskuse kohvik.

Tere tulemast!